Zırh Çelik Kapı
BİZİ ARAYIN 0256 212 11 15 WHATSAPPHüseyin Bey
ESTETİK MODERN GÜVENLİ ÇELİK KAPILAR

Çelik Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yazımızda çelik kapı alırken dikkat edilmesi gerekenler ve çelik kapıda aranması gerekli olan özelliklerden bahsedeceğiz. 

Öncelikle biraz kendimizden bahsedecek olursak; Zırh çelik kapı Aydın olarak kaliteli, estetik ve güvenli çelik kapı satışı ve montajı yapmaktayız. Tecrübeli personelimiz ve ustalarımız ile Aydın başta olmak üzere tüm Ege bölgesinde Çelik kapı satışı ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Çelik kapılar eski kapınızı değiştirmek ya da yeni yaptırdığınız bina da daha güvenli hissetmek ve yaşamak için tercih edilmektedir.

Çelik Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

7 Adımda Çelik kapı alırken nelere dikkat etmeniz grektiğini öğrenin

01-) Çelik kapının sağlamlığı.

Çelik kapının sağlamlığı ve kalitesini anlamak bilmeyen kişiler için gerçekten zor olmaktadır. Ancak şu bir gerçek ki kaliteli ya da kalitesiz çelik kapı arasında dış görünüş açısından benzerlikler olmaktadır. Müstakil eviniz ya da villanız için çelik kapı almayı düşünüyorsanız eğer çelik kapının sağlamlığı ve kalitesi daha üst seviyede olması gerekir. Villa çelik kapısı almadan önce kilit sistemine ve sac kalınlığına çok dikkat etmelisiniz. Villa çelik kapısarının çok zor açılan ve darbelere karşı çok dayanıklı olması gerekir.

Bizim önerimizi bu konu hakkında muhakkak işin uzmanına başvurmalı ve doğru soruları sormalısınız?
İşin uzmanı tabiki de mağaza da sizi karşılayan satış temsilcisidir. Çelik kapının kalınlığı ve tok yapısı sağlamlığın bir işareti olduğu gibi başlı başına yeterli olmamaktadır.


Çelik kapı alırken AB sertifikası ya da TSE sertifikası olup olmadığını sorgulamak ile başlayabilirsiniz? Her ürün de olduğu gibi sertifikası olmayan ürünler sizin için doğru seçim olmayabilir.

02-) Çelik kapılar ısıya karşı dayanıklı mı?

Her olasılığı düşünmemiz gerekecek, Çelik kapıların ısıya ve yangına karşı dayanıklı olması size olası bir yangın tehlikesi anında zaman kazandırmalı ve sizi korumalıdır. Isıya karşı dayanıklı çelik kapılar sıcak ve soğuk hava şartlarında iyi bir izolasyon sağladığı için evinizde ısıtma ya da soğutma problemlerine yol açmamalıdır.

 

03-) Çelik Kapıların Sese Karşı dayanıklı olması

Çelik kapınızı kapattığınızda apartmandan gelecek olan sesler kesiliyorsa bu çelik kapınızın iyi bir ses yalıtımına sahip olduğunu göstermektedir. Çelik kapınızın iyi bir ses yalıtımına sahip olduğunu basit bir şekilde anlayabilirsiniz.

Kapınız kapalı iken dışarıdan zile bastığınızda zil sesi duyulmayacak kadar az geliyorsa çelik kapınız sese karşı iyi bir izolasyon sağlayabilir. Tabi bu tek başına bu şekilde anlaşılmayabilir, Bina duvarlarınız ses yalıtımı özelliği taşımıyorsa çelik kapınız iyi bir ses yalıtımına sahip olsa dahi zil sesini dışarıdan fazlasıyla duyabilirsiniz.

 

04-) Çelik Kapının Temizliği Kolay olmalıdır?

Evlerdeki daire çelik kapıları çok fazla dikkat etmesek te evin en çok toplanabilen yerlerinden birisidir. özellikle dışarıdan kapıyı açarken leke ve iz kalması sürekli kapınızı silmenize neden olabilir. Çelik kapının kolay silinmesi ve temizlenmesi ve daha az toz tutması ev hijyeni için de oldukça önemli bir konudur.

 

05-) Çelik Kapı Montaj Hizmeti

Çelik kapı satın alımı kadar montaj hizmeti de önem taşımaktadır. Çelik kapı montajının istediğiniz zamanda ve profesyonel olarak yapılacağından emin olmalısınız.

Çelik kapı montajı yapılır yazımızı okuyabilirsiniz. Çelik kapı satın alımlarda müşterilerin şikayet ettiği en büyük konuların başında zamanında yapılmayan ve özensiz yapılan montaj hizmetleri gelmektedir. Satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da size verilen sözlerin tutacağından emin olmalısınız..

 

06-) Çelik Kapı Alacağınız Firmayı Google’dan Araştırmalısınız

Herşey tamam diyorsunuz, Fiyat ve ürün de anlaşmaya vardınız. Peki çelik kapı aldığınız şirketin Google yorumlarını incelediniz mi?  Çelik kapı şirketinin Google yorumlarını okuyarak satış sonrası verilen sözlerin tutulup tutulmayacağı konusunda bir öngörüde bulunabilirmisiniz?

Evet. Her ürün ve hizmet alımında olduğu gibi çelik kapı almadan önce de şirket hakkında internet üzerinde yapılan müşteri yorumlarını okumanız sizi olası sıkıntılardan kurtarabilir.

 

07-) Fiyat Araştırması Yapmalısınız?

Çelik kapı alımında farklı marka ve mağazalara giderek hem ürünler hakkında daha iyi bilgiye hem de fiyat politikaları konusunda size uygun mağazayı seçmeniz daha kolay olacaktır. Aynı çelik kapı farklı bir mağazada 3000 Tl iken başka bir mağaza da 4000 TL olabilmektedir.

Bu konu şirketin alım gücü ve fiyat politikası ile doğru orantılı olarak değişmektedir.  

Mesela Zırh çelik kapı olarak biz Aydın’da çelik kapı mağazası olarak  temel ilkemiz kaliteli ürünleri en makul fiyatlar ile kullanıcıya sunmak ve herkesin çelik kapı sahip olması gerektiğinin bilinci ile hareket ettiğimiz için bu konu da sizlere elimizden geldiğince en uygun fiyatları sunmayı hedefliyoruz.